Jul 27th بازگرداندن کلیه اطلاعات مشترکان چند سرور

بسمه تعالیبدین وسیله به اطلاع می رساند کلیه بک آپ اطلاعات مشترکان سرورهایی که بنا به دلایل نامشخص توسط دیتاسنتر، از دسترس خارج شده بودند، با تلاش شبانه روزی کارشناسان فنی و مدیران ارشد و ... بیشتر »

Jul 26th تغییر محدود قیمت های خدمات

بسمه تعالی بدین وسیله به اطلاع کلیه کاربران که از خدمات هاست و سرور مجموعه استفاده می نمایند می رساند که به دلیل موج تحریم های جدید و عدم امکان سرویس دهی مطلوب و با کیفیت با قیمت های قدیم، کلیه ... بیشتر »

Jul 24th عدم دسترسی به چند سرور توسط دیتاسنتر

بسمه تعالی بدین وسیله به اطلاع به برخی از کاربران که سایت های آن ها در دسترس نمی باشد می رساند با عنایت به پیگیری های انجام شده، دیتاسنتر از تحویل هاردهای سرورهای اصلی و بک آپ خودداری نموده ... بیشتر »

Jul 24th عدم مشکل سایر سرورها

بسمه تعالی  بدین وسیله به اطلاع کلیه مشترکان می رساند کلیه سرورهای ایران - آلمان - فرانسه - هلند - کانادا بدون هیچ مشکلی در دسترس می باشند. کاربران در این رابطه هیچ نگرانی نداشته باشند.یادآوری می ... بیشتر »

Jul 24th مشکل ایجاد شده دیتاسنتر برای برخی از مشترکان

بسمه تعالی بدین وسیله به اطلاع به برخی از کاربران که سایت های آن ها در دسترس نمی باشد می رساند که با توجه به تعطیلی روزهای شنبه و یکشنبه در اروپا، تماس های تلفنی، ایمیلی و پشتیبانی به طور مستمر ... بیشتر »

Jul 20th وجود مشکل در لود برخی از سرور ها از سوی دیتاسنتر

بسمه تعالی بدین وسیله به اطلاع کلیه کاربران محترم می رساند به دلیل بوجود آمدن مشکل از سوی دیتاسنتر از تاریخ 31 تیرماه ماه 96 عملیات رفع مشکل سرورهای مشترکان سرورهای 18 و 27 و 33 و 35 و36 در حال انجام ... بیشتر »

Jul 15th اطلاع رسانی تحریم ثبت کننده ریسلو

بسمه تعالی پیرو اعلام ناگهانی ثبت كننده جهانی ریسلو به تمامی کاربران ایرانی خود با وجود قرارداد ٥ ساله با نمايندگان ايرانی ، متاسفانه دامنه های با آدرس ایران صرفا تا زمان انقضای دامنه در این ... بیشتر »

Jul 1st تحریم دامنه های بین المللی توسط ریسلو

بسمه تعالی اطلاعاتی مبنی بر تحریم ایرانیان توسط شرکت Realtime Register به گوش می‌رسید. این شرکت که در ایران با برند ریسلو (Resello) شناخته می‌شود، بزرگ‌ترین شرکت ثبت‌کننده‌ی دامنه‌ی کاربران ایرانی ... بیشتر »

Mar 22nd عملیات نگهداری و ارتقا در 4 سرور

بسمه تعالی بدین وسیله به اطلاع کلیه کاربران محترم می رساند از تاریخ 3 فروردین ماه 96 لغایت 6 فروردین ماه عملیات نگهداری و ارتقا سرورهای مشترکان سرورهای 19 و 21 و 34 و 39 انجام می گردد. در طی این مدت از ... بیشتر »

Mar 16th ساعت کار شرکت در ایام تعطیلات نوروز

با سلام به کاربران گرامی   ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه به اطلاع می رساند دفتر فروش شرکت از تاریخ دوشنبه سی ام اسفندماه تا تاریخ سه شنبه 15 فروردین ماه تعطیل می ... بیشتر »